Doprava a platba

Kategorie
 
 
 
 
 
Doprava a platba

Odeslání

Zboží expedujeme okamžitě během pracovních dní, pokud je dostupný skladem. Dostupnost zboží je vždy vyznačena u daného zboží. Objednávky do 12:00 odcházejí většinou ten samý den (po-pá) a doručují se následující pracovní den, případně v sobotu. Obsloužíme Vás bez zbytečného čekání.

Doručení

Na dodání zboží se využívají služby Zásilkovny a kurýra PPL, v pracovních dnech. 

Kurýr

Objednávky doručujeme prostřednictvím kurýra, jak pojištěný balík D+1. Doručení je na následující pracovní den po dni odeslání, případně v sobotu. O doručování zásilky se zákazník dozví prostřednictvím SMS zprávy, kterou kurýr zasílá na telefonní číslo, které zákazník zadal při vyplnění objednávky. 

Zásilkovna

Využijte možnost osobních odběrů na odběrném místě Zásilkovny ve Vašem okolí. Doručení na vybrané místo na další pracovní den.

Cena dopravy

Zásilka na výdejní místa Zásilkovny v ceně 79 Kč, kurýrem v ceně 99 Kč s DPH.
Objednávky na 888 Kč s DPH doručíme zdarma.

Sledování zásilky

Stav zásilky lze sledovat nebo prověřit prostřednictvím linku na zásilku, přičemž podrobnosti dostane každý zákazník emailem.

Platba na dobírku

Zboží je možné uhradit přímo při přebírání zboží - na dobírku s doplatkem 26 korun.

Platba předem bankovním převodem

Pokud si zvolíte platbu předem (bez doplatku), budou vám v krátkém čase po přijetí objednávky zaslané platební údaje. Zboží bude odeslán okamžitě po jejím připsání na účet, případně po zaslání výpisu o platbě emailem. 

( Platba předem vkladem na účet: Je zpoplatněna dle ceníku banky, na pobočce. Tento způsob nedoporučujeme. Totéž platba poštovní poukázkou.)

Objednávky do zahraničí 

Tyto přijímáme výhradně emailem (ne objednávkou v eshopu) a zasíláme po dohodě a odsouhlasení dopravy se zákazníkem. 

 
 

Kde koupit?

Viz seznam obchodů, kde najdete naše přípravky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze