Články

Kategorie
 
 
 
 
 

Jaké mám možnosti platby za objednávku?

První volbou v čase šířícího se viru by měla být platba online - rychlý a bezpečný způsob platby. Náš eshop používá platební bránu Besteron. V rámci této brány je možné platit online platební kartou nebo bankovním tlačítkem. Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby a ve světě je to standardem online nakupování.

Bankovní tlačítka nabízejí aktuální tyto banky:

 • Raiffeisenbank
 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • mBank
 • MONETA Money Bank
 • Sberbank
 • Fio banka
 • Era - Poštovní spořitelna
 • UniCredit Bank

Při platbě bank. tlačítkem bude klient naveden do svého internet bankingu, kam se přihlásí svými údaji, potvrdí předvyplněny údaje platby a bude navigován zpět na stránku eshopu. Při platbě kartou nebo bankovním tlačítkem dostane eshop i zákazník okamžité potvrzení o proběhlé úhradě. Zákazník s tímto způsobem platby nemá žádné výdaje navíc a zboží jde okamžitě bez čekání na balení.

Platební brána je bezpečná. Vaše platební údaje jsou šifrovány a nikdo se k nim nemůže dostat. Nikam se ani neukládají.

Druhou možností je převod na účet vytvořen manuálně z prostředí svého internetbankingu. Zde však trvá převod prostředků obvykle 1 den. Rizikem je vyplnění nesprávných nebo neúplných platebních údajů.

Poslední možností je platba na dobírku. Tento způsob kvůli aktuální situaci nedoporučujeme.


Řešení problémů s platbou online

Co dělat, pokud se platba online nezdařila? Vybrali jste platbu předem přes platební bránu Besteron, ale platbu se nepodařilo dokončit? Nevadí, netřeba dělat novou objednávku. Ke své objednávce se můžete dostat kliknutím na zelené tlačítko v patičce emailu, kterým jsme Vám objednávku potvrdili.

Máte 3 možnosti:

 1. K platbě se jednoduše vrátíme. V náhledu své objednávky víte provést požadovanou platbu kliknutím na odkaz - logo vaší banky nebo platební karty.
 2. Můžete platit předem i převodem na náš účet podle níže uvedených údajů:
  IBAN: CZ28 2010 0000 0027 0075 0215
  VS: číslo Vaší objednávky
 3. Rovněž je možné změnit způsob platby na Dobírku, pokud o to požádáte telefonicky nebo emailem.
 

Začiatok jarnej sezóny prináša pre majiteľov záhradných jazierok aj práce spojené s odzimovaním a spúšťaním filtrácie. Prinášame stručný návod ako spustiť filtráciu a aplikovať štartovacie baktérie.

 

Aplikace technologie SCD Probiotics ® představuje první skutečné řešení problematiky zpracování odpadních vod v komunální ČOV a využití kalu jako cenného zdroje organických živin.

 

Čištění odpadních vod  je proces odstraňování znečišťujících látek z odpadních vod. Aby se odstranily fyzikální, chemické a biologické nečistoty, používají se fyzikální, chemické a biologické procesy.

 

Na našem eShopu naleznete ekologické přípravky do jezírka proti řasám na bázi bakterií - SCD Pond . V následujícím článku si přečtěte, proč je použití bakterií v jezírku lépe a ekonomičtější než běžná jezírková chemie proti řasám.

 
Správně zvolené rostliny do jezírka jsou základním předpokladem pěkného a čistého jezírka. Jejich úkolem je nejen dotvářet celkový vzhled jezírka, ale i spotřebovávat nadměrné živiny rozpuštěné ve vodě a samozřejmě okysličovat vodu.
 

Naši zákazníci se nás často ptají na filtry do zahradních jezírek. Protože žádné neprodáváme, rádi bychom aspoň pomohli těm, kterým se nelení a rádi by si zhotovili filtr do jezírka sami pěkně podomácku.

 

Lidské tělo je domovem více než 2 kg bakterií, kterých je více než všech buněk našeho těla. Různé kmeny obývají prakticky všechny vnější a vnitřní části našeho těla. Některé z nich mohou způsobit vážné onemocnění, ale většina z nich jsou "dobré" bakterie, které jsou nezbytné pro řádné fungování našeho těla.

 
Institute for Vibrant Living ®  nedávno uveřejnil studii, která ukazuje, jak příjimání probiotik a trávicích enzymů zlepšuje imunitu člověka hlavně před nastávajícím chřipkovým obdobím.
 
Určitě mnohým z vás po rozruchu kolem E.coli v Německu zkrsla obava, čímž se tedy dá tato bakterie léčit, když už proti ní nezabírají hlavní skupiny antibiotik. Co je tedy možné dělat ať už během léčby, ale ještě lépe během prevence, vysvětluje MVDr. Alojz Bomba, DrSc. z Ústavu experimentální medicíny Lékařské fakulty UPJŠ v Košicích.
 
Návod jak začít s domácím (kuchyňským) kompostováním.
 
Bokashi kompostování je metoda na rychlý rozklad organické hmoty a odpadu. Na rozdíl od běžného konvenčního kompostování se při tom používají probiotické kultury SCD Probiotics ™, které se v podobě Bokashi přidávají do domácího kompostéru spolu s kuchyňským odpadem.
 

Kuchyňské kompostování je vynikající způsob recyklace kuchyňského odpadu. Zde je několik výhod, proč je náš systém Bokashi a SCD Domácí Kompostér nejlepším řešením pro vás.

 
V následujícím článku uvádíme odpověď na jednu z nejčastějších otázek našich zákazníků, a sice proti jakým chorobám je možné naše bakterie použít.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze