Jaké kultury obsahují probiotika SCD Probiotics™?

Kategorie
 
 
 
 
 

Jaké kultury obsahují probiotika SCD Probiotics™?

Všechny přípravky značky SCD obsahují živou probiotickou kulturu.

Najdeme mezi nimi probiotické kultury mléčného kvašení  (Bacillus subtilis var natto, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus Buchner, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis),  kvasinky  (Saccharomyces cerevisiae) a Fotosyntetizující bakterie  (nazývané také fialové nešíří bakterie PNSB - Rhodopseudomonas palustris a Rhodopseudomonas sphaeroides), které jsou zdopovedné hlavně za jistou "samočisticí" schopnost živých ekosystémů.

Tato směs bakterií byla pečlivě vybírána a je neustále upravována s ohledem na použití konkrétního přípravku. Na rozdíl od jiných přípravků na trhu, společnost SCD Slovensko nenabízí přípravky obsahující monokultur určitých mikroorganismů, ale vždy komplex, který se chová synergicky a už v láhvi vytváří určitý živý ekosystém.

Rovněž nejsou naše přípravky obohacovány o chemické aditiva ani žádné umělé syntetické enzymy. Všechny organické substance obsažené v našich přípravcích vznikly přirozenou fermentací a metabolismem kultur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze